MIA ΛΕΞΗ,χιλιαδες συναισθήματα.Ο ΧΑΙΛΑ ΜΠΟΙΛΕ ΧΑ ειναι ενας ονειραματικος και υσχηρος αρχοντας που επιβάλεται πάνω απ¨όλα σε μια τάξη.Μια τάξη με όνειρα και ελπίδες για μια ποιο φασαριόζικη και ΅σαγινευτικη΅μερα.Τον εμπνευστικε ενας μαθητής μέσω ενός τραγουδιού και από τότε,έμεινε στην ιστορία και σε όλους!
ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΧΑΙΛΑ ΜΠΟΙΛΕ ΧΑ,ΑΡΧΟΝΤΑ ΤΗΣ ΤΑΞΗΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΕ ΟΛΑ!ΧΑΙΡΕΤΗΣΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΤΑΞΗΣ!

Παρασκευή 16 Μαρτίου 2012

ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΚΥΠΕΛΟΥ ΟΕΟ!!!

ΚΑΙ ΝΑΙ,μεις το 1Σ-Α κατακτήσαμε το κύπελο παίζοντας τελικό με το ντι του  Αρένων και νικόντας το 2-1 με σκόρερ τον Ηλια(1) και ΟΡΦΑΝ(1).Αναληση: το ματσ ξεκινάει με πολύ ενταση καθώς μετά από ένα δοκάρι του Ορφαν(νομιζω) από οτ πουθενά,κλέβει η  αντίπαλη ομάδα την μπάλα και με ένα σουτ ανοίγει το σκορ 1-0.Γρήγορη απάντηση  πριν το ημίχρονο με μία εκπληκτική ενέργεια του ταρυματία Θέμη που ΅ΚΕΝΤΑΕΙ΅¨ ολη την άμυνα και πασάρει στον Ηλία ο οποίος από κοντά,σημειώνει το 1'1 αλλά μετά από λίγα λεπτά,δοκάρι του Ορφανίδη έξω από την μεγάλη περιοχή...ΗμιΧΡΟΝΟ.....(δειτε παρακατω)

Δευτερο ημίχρονο και ποιά η κατοχή είανι 20-80 για εμάς και αρχίζουν ποιό ύποιοι ριθμοί από την α΄λη τάξη ε΄τσι βρήσκει την ευκαιρία ο  Ορφαν και κάνει το 1-2 ολοκληροτική ανατροπή και με διάφορες χαμένες ενέργεις του σι το ματσ τελειώνει 1-2.ΕΤΣΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΤΟ ΠΕΙΡΑΜΕ ΤΙ ΕΓΕΙΝΕ ΤΩΡΑ Ε;;;;;;;;;;ΝΙΚΗ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΩ ΜΑΣ!!!

ΜΠΡΑΒΩ ΜΑΣΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ,ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙς ΚΑΙΤΑ ΓΚΟΛ,ΧΡΥΣΟ ΠΑΠΟΥΤΣΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ Ο ΟΡΦΑΝ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΩ ΜΑΣ.ΜΠΡΑΒΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΞΙΖΑΜΕ,ΕΤΣΙ ΡΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΙ ΞΕΡΑΜΕ ΠΟΥ ΤΙΣ ΚΑΝΑΜΕ....
αποτελέσματα: B-C= 2-5